Polyfunkčný objekt Kamenná

right
Typ projektu: 
Rezidenčný/komerčný
Lokalita: 
Nové Mesto nad Váhom
Architekt: 
Ing. Tomáš Straka
Stav: 
Vo výstavbe

Objekt s výškou štyri podlažia je zasadený do novovybudovanej lokality rodinných domov a nízko podlažnej bytovej zástavby, kde nadviaže na líniu exitujúcej bytovej zástavby na ulici Čerešňová v Novom Meste nad Váhom.
 
Prízemie a 1. poschodie pozostáva z priestorov pre obchody a služby, 2. a 3. poschodie zastupuje funkciu bývania. Polyfunkčný objekt Kamenná spája všetky atribúty moderného bývania a podnikania pod jednou strechou. Pozostáva z 2-izbových a 3-izbových bytov s priestrannými loggiami, efektívne riešenými dispozíciami s dôrazom na komfort, praktickosť a preslnenie priestorov. Čerstvý vzduch a vetranie po celý deň zabezpečia decentrálne rekuperačné jednotky. 
 
Polyfunkčný objekt zároveň ponúka reprezentatívne priestory vhodné pre obchodné, komerčné aktivity, ambulancie či kancelárie, ktoré naplnia očakávania aj tých najnáročnejších investorov. Poloha v centre novovybudovanej lokality poskytuje výbornú viditeľnosť a priechodnosť a predstavuje tak ideálne miesto pre Vaše podnikanie. Energetická trieda A0, podlahové vykurovanie a solárne panely pre ohrev teplej úžitkovej vody zabezpečia výrazne nižšiu spotrebu energii na bývanie a celkovú prevádzku.

https://rezidenciavinohrady.sk/polyfunkciakamenna/
Byty
8
Komerčné priestory
10
Parkovacie miesta
30
Podlahová plocha
1253 m2